Tüm Sınıflara Uzman Öğretmenlerimizle Birebir Eğitim

 

 

UZMAN ÖĞRETMEN KADROSU
***Ankara'nın en seçkin öğretmen kadrosuyla hizmetinizdeyiz. Mesleğine gönül vermiş, bugüne kadar yüzlerce öğrenciyi en iyi lise ve üniversitelere yerleştirmiş, alanında binlerce soru hazırlamış bir kadro...
EVİNİZE GELİYORUZ
***Ankara'nın neresinde oturduğunuz önemli değil. Bizler istediğiniz gün ve saatte evinizdeyiz. 0535 852 75 59 numaralı telefonu aramanız yeterli... Bize bu numaradan WhatsApp aracılığıyla da ulaşabilirsiniz.
HER BRANŞTAN DERS
***0535 852 75 59 numaralı telefonu arayın, hangi branştan/branşlardan özel ders almak istediğinizi belirtin. Yapılacak planlama doğrultusunda öğrencinin seviyesine göre bir program yapıp ders ya da derslere başlayalım.
TÜM SINIFLARIN HİZMETİNDEYİZ
***Öğrencinin bulunduğu sınıf ne olursa olsun, ister ortaokul, ister lise...
ORTAOKUL TAKVİYE
***Ortaokul 5,6,7. sınıf öğrencilerine özel takviye dersleri...
TEOG SINAVINA HAZIRLIK
***Ortaokul 8. sınıflarımıza özel TEOG sınavlarına hazırlık dersleri...
LİSE TAKVİYE
***Liseye giden 9,10,11. sınıflara özel takviye amaçlı dersler...
ÜNİVERSİTE SINAVLARINA HAZIRLIK
***YGS, LYS'ye hazırlık amaçlı lise son sınıf ve mezun öğrencilerimiz için birebir eğitim...
EĞİTİM KOÇLUĞU
***Kadromuz sizlere alanıyla ilgili bilgi vermekle yetinmeyecek aynı zamanda sınavlara hazırlanırken nelere dikkat edileceği, soruların nasıl çözüleceği, zamanın nasıl verimli kullanılacağı, dikkat dağınıklığının önüne nasıl geçileceği, hızlı okuma ve anlama teknikleri gibi konularda yılların birikimiyle elde ettiği deneyimlerini aktaracak.
BİZ HAZIRIZ, YA SİZ SINAVLARA HAZIR MISINIZ? ARAYIN TÜM SORU VE SORUNLARINIZA CEVAP VERELİM. TEL: 0535 852 75 59 E-POSTA: kerimuzan@yahoo.com
BURAYA TIKLAYARAK DA ÖZEL DERS TALEBİNİZİ İLETEBİLİRSİNİZ.
***Açılan pencerede "Mesajınız" kısmına öğrencinin kaçıncı sınıfta olduğunu, hangi dersten takviye istediğinizi ve telefonunuzu yazmanız yeterli olacaktır. Site yöneticisi en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.